O nas

Misja

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę cateringową, która swoją oryginalnością, starannością przygotowania wszystkich jej aspektów i elementów, szczególnie w wymiarze kulinarnym i artystycznym, rozbudza zmysły nawet najbardziej wyrafinowanych odbiorców. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły wiedzą i doświadczeniem, wsłuchując się zawsze i uważnie w indywidualne potrzeby i sugestie. Nie ograniczajcie Państwo swojej wyobraźni - pozwólcie nam zaserwować podczas eventu usługę cateringową jakiej jeszcze nie widzieliście, jakiej sami nie zrobicie!

Drodzy Klienci, przy naszej pomocy będziecie wreszcie Gośćmi na swojej własnej imprezie.

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Działamy na rynku usług kateringowych i gastronomicznych od 2003 roku a od 2005 r. pod nazwą MP.CATERING MARIA PIETROWSKA.

W 2008 r. rozszerzyliśmy zakres naszych usług otwierając kameralny lokal – Kawiarnię Restaurację „Oranżeria La Belle” zlokalizowany chyba w najlepszym miejscu w Wejherowie bowiem, w samym centrum pięknej scenerii zabytkowego Parku im. Majkowskiego, przy ulicy Parkowej.

Zajmujemy się zarówno małymi spotkaniami rodzinnymi, szkoleniami, bankietami firmowymi i urzędowymi jak i obsługą konferencji a także, dużych i spektakularnych wydarzeń na setki osób. Podejmujemy się zadań na terenie całego kraju a od 2010 roku również poza jego granicami. Wykonujemy obsługę cateringową przedsięwzięć odbywających się w wielu znanych i prestiżowych lokalizacjach (często niestandardowych).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz podążając za światowymi trendami proponujemy Państwu usługę w pełni kompleksową. Właściwie skonstruowana oferta, to efekt naszego bogatego doświadczenia i wyraz całościowego podejścia do usługi cateringowej podczas Państwa eventu. Począwszy od precyzyjnego i indywidualnie dobranego menu, poprzez oryginalne i nowoczesne dekoracje i aranżacje stołów i bufetów, mnogość atrakcji kulinarnych, takich jak interaktywne stacje gastronomiczne, wysokiej klasy sprzęt gastronomiczny znanych marek dedykowany specjalnie do cateringu oraz profesjonalną obsługę kucharska i kelnerską. Prowadzimy również szkolenia i pokazy kulinarne.

Naszą siłą jest zespół

Mamy pełną świadomość, że o naszym sukcesie w tej trudnej branży w dużej mierze stanowi załoga. To właśnie ludzie nadają surowcom i sprzętom wartość, która oparta na wiedzy i doświadczeniu tworzy sprawną całość i daje w finale wyśmienity efekt.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość potraw oraz ich oryginalność smakową ciągle się szkolimy i doskonalimy swoje rzemiosło. Zdobywamy nowe doświadczenia i wzbogacamy się o nowe umiejętności, poznajemy nowe techniki kulinarne, wdrażamy nowe technologie, rozbudowujemy naszą infrastrukturę a następnie to wszystko wprowadzamy w życie naszej firmy. Nasi pracownicy i uczniowie startują z sukcesami w wielu konkursach kulinarnych.

Odpowiedzialność społeczna

Jako firma, działamy w sposób odpowiedzialny wobec naszych pracowników, kontrahentów, klientów i społeczności lokalnej. Z tego też względu w sposób szczególny dbamy o zachowanie i przestrzeganie standardów prowadzenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

W tym zakresie nasze działania koncentrują się w następujących obszarach:

 • przestrzegamy z najwyższą starannością zasad i norm HACCP, które są gwarantem jakości i bezpieczeństwa produktu spożywczego - monitoruje system HACCP w naszej firmie PPIS_E w Wejherowie
 • dzieląc się wiedzą i umiejętnościami szkolimy w formie praktyk zawodowych uczniów wielu szkół gastronomicznych z naszego regionu
 • współpracujemy z samorządem lokalnym, ze szkołami i organizacjami pożytku publicznego, wspieramy potrzebujących
 • minimalizujemy ilość odpadów
 • współpracujemy z lokalnymi dostawcami
 • promujemy zakup produktów ekologicznych, regionalnych i sezonowych
 • szanujemy religijne i kulinarne wymagania uczestników wydarzeń
 • respektujemy listy gatunków zagrożonych wyginięciem WWF
 • wykorzystujemy łatwo przetwarzalny papier i opakowania
 • używamy biodegradowalnych detergentów
 • przemyślaną logistyką redukujemy emisję CO2

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ